Подорожній
Антон Володимирович

Пластичний, щелепно-лицевий хірург

20 років практики
Лікар вищої категорії

Записатися на консультацію

Про хірурга

Пластичний, щелепно-лицевий хірург вищої категорії. Виконує операції на обличчі та тілі, кістках лицьового скелета. У 2002р. закінчив Українську медичну стоматологічну академію. У 2009 закінчив клінічну ординатуру за спеціальністю “Щелепно-лицева хірургія” у федеральному центрі реконструктивної хірургії голови та шиї (м. Москва). З 2009р. хірургічна практика у Києві. Проходив стажування в Італії, Німеччині, США.

До та після

Приклади робіт

ЩЕЛЕВО-ЛИЦЕВА, ПЛАСТИЧНА ХІРУРГІЯ

Формування шийно-підборіддя Формування контуру вилиць Корекція кутів нижньої щелепи
Дозволяє відновити естетичну симетрію обличчя, створити правильне співвідношення щелеп та зубних рядів. Ортодонтичне лікування – це насамперед лікування патологічного прикусу, що досягається шляхом руху зубів у їхній кістковій основі, а також шляхом зміни форми щелеп та переміщення їх у просторі у заданому напрямку.
Ринопластика чи пластика носа – це операція, яка дозволяє змінити форму носа та покращити дихальну функцію. За допомогою ринопластики можна відкоригувати форму кінчика носа, вирівняти перегородку, звузити ніздрі, прибрати горбок або усунути асиметрію. Пластика носа здатна поліпшити пропорції обличчя і зробити образ жіночнішим або, навпаки, мужнім.
V-line – це пластична операція, спрямована на естетичну корекцію контурів нижньої щелепи та/або форми підборіддя з метою надання більш м’яких, вишуканих і витончених рис підборіддя, створюючи плавні м’які обриси. Ця операція може проводитися тільки щелепно-лицевим-хірургом, який має великий практичний досвід роботи з нервами та судинами з високою кваліфікацією та стажем робіт.
підтяжка обличчя блефаропластика отопластика хейлопластика видалення грудок Біша димплектомія ліпофілінг платизмопластика відновлення після травм
Мамопластика Абдомінопластика Ліпосакція Брахіопластика

Відгуки

Що кажуть мої пацієнти

Контакти

Телефон: +38 050 083 50 91
Україна, Київ, вул. Щекавицька, 9 а
Україна, Київ, вул. Петра Запорожця, 26
ПН-СБ 09:00 - 18:00
© 2020 Anton Podorozhnii. All rights reserved
av

Чтобы задать вопрос или записаться на консультацию, выберите удобный мессенджер:

Или заполните форму ниже:

Контакты:

av

Щоб поставити запитання або записатись на консультацію, виберіть зручний месенджер:

Або заповніть форму нижче:

Контакти: